Hjem

 

MENTAL TRENING - KONKURRANSEMESTRING

Trondheim Rideklubb og Bruråk Hestesportsklubb

inviterer til

Mental Trening med Elling Finnanger som foredragsholder.

 

Maks antall personer fra hver klubb er 35 stk. Kr. 100.-

 

Vi ønsker medlemmer av klubbene velkommen til Bruråk

 

Torsdag 28. august Kl 19:00 - 21:00

 

Skriftlig påmelding innen 25. august!

 

Meld deg på her NÅ!

 

 

MAREN SMEDHAUG TATT UT TIL Å REPRESENTERE NORGE I EM!!!

 

 

Det er med stor stolthet vi kan annonsere at

Maren og Caleandro er tatt ut til å ri EM!

De er i tillegg tatt ut som en av 4 til å ri på laget :-)!

 

EM for junior og unge ryttere arrangeres i Arezzo (ITA) fra 22-27.juli.

 

Arrangørens nettside finner du her.

 

TRØNDELAG HESTESPORTSKLUBB INVITERER TIL D-STEVNE 30.-31. AUGUST

 

 

D-Stevne i sprang for ponni og hest med KretsMesterskap Individuelt for Sør-Trøndelag Rytterkrets

 

Statutter for KM generelt og lag finner du her!

 

Arrangørens nettside finner du her.

 

BRURÅK HESTESPORTSKLUBB INVITERER TIL D-STEVNE 13.-14. SEPTEMBER

 

D-Stevne i sprang for ponni og hest med KretsMesterskap Lag for Sør-Trøndelag Rytterkrets.

 

Invitasjon finner du her!

Statutter for KM generelt og lag finner du her!

 

Arrangørens nettside finner du her.

 

VELKOMMEN TIL KRETSTRENING I SPRANG OG DRESSUR 4.-5. OKTOBER

 

 

Når: 4.-5. oktober og 6.-7. desember 2014.

I tillegg blir det gratis mentaltrening (dato p.t. ikke fastsatt)

 

Sted: Bratsberg Ride- og Treningssenter i isolert ridehus.

 

Trenere: Nicholai Lindbjerg (sprang) og Louise Almlund Løkken (dressur)

 

Info finner du her

 

TRONDHEIM RIDEKLUBB INVITERER TIL L-STEVNE 11.-12. OKTOBER

 

 

L-Stevne i sprang for ponni og hest på Bratsberg Ride- og Treningssenter.

 

Invitasjon kommer...

Månedens ekvipasje:

Frida Lund

Resultater 2014:

 

E-Stevne Arendal 17.-20. juli,

Lørdag 19. juli:

Nina Lindbak/Wembley III tok 6. Plass i klasse 1.35 (MB+5)

 

L-Stevne Øysand 1. - 6. juli,

Tirsdag 1. juli:

Vilde Arnstad Sjølie/Lexus tok 2. plass i 1.15 (LB+5)

Onsdag 2. juli:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 2. plass i 1.00 (LA)

Nina Lindbak/Wembley III tok 2. plass i 1.35 (MB+5)

Fredag 4. juli:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

Vilde Arnstad Sjølie/Lexus tok 3. Plass i klasse 1.15 (LB+5)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Dina B. Haagensli/Laetitia tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 5. Plass i klasse 1.30 (MB)

Lørdag 5. juli:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Katrine Eidesmo/Briairderikse tok 5. Plass i klasse 1.10 (LB)

Anette Jensen/Louis tok 4. Plass i klasse 1.20 (JR)

Marthe Kibsgård Iversen/Armani (III) tok 5. Plass i klasse 1.20 (JR)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 3. Plass i klasse 1.30 (MB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 2. Plass i klasse 1.40 (MA)

Søndag 6. juli:

Marthe Kibsgård Iversen/Armani (III) tok 1. Plass i klasse 1.10 (LB)

Marthe Kibsgård Iversen/Armani (III) tok 3. Plass i klasse 1.25 (JR)

Nina Lindbak/Wembley III tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Nina Lindbak/Biggles II tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30/1.40

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.30/1.40

 

D-Stevne Øysand,

Lørdag 28. juni:

Lene Vinje/IQ tok 5. Plass i klasse 0.80 (LD)

Erik Brækken/Rags Airlines tok 9. Plass i klasse 0.80 (LD)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 6. Plass i klasse 1.00 (LC)

Søndag 29. juni:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 2. Plass i klasse 1.00 (LA)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 4. Plass i klasse 1.10 (LB)

Helene Tanem/U tok 10. Plass i klasse 1.10 (LB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

L-Stevne Drøbak,

28. juni:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

 

D-Stevne Stall Granly,

Lørdag 14. juni:

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 6. Plass i klasse 1.05 (LC+5)

Søndag 15. juni:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 3. Plass i klasse 1.00 (LA)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 2. Plass i klasse 1.10 (LB)

Helene Tanem/U tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

 

D-Stevne Mo I Rana,

Lørdag 7. juni:

Marte Kibsgaard Iversen/ Renaniree Tadgh tok 1. Plass i klasse 1.10 (LB)

L-Stevne Mo I Rana,

Søndag 8. juni:

Marte Kibsgaard Iversen/Briljand Liberty Light tok 2. Plass i klasse 1.20 (LA)

Mandag 9. juni:

Marte Kibsgaard Iversen/Briljand Liberty Light tok 2. Plass i klasse 1.10 (LB)

 

L-Stevne Øysand,

Fredag 30. mai:

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 5. Plass i klasse 1.20 (LA)

Lørdag 31. mai:

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Søndag 1. juni:

Benedikte Hilmo/Vanosch tok 4. Plass i klasse 1.10 (LB)

Nicholai Lindbjerg/Costa Rica (II) tok 3. Plass i klasse 1.20 (LA)

Anette Jensen/Louis tok 5. Plass i klasse 1.20 (LA)

Nina Lindbak/Wembley III tok 4. Plass i klasse 1.30/1.40 (MB/MA)

 

D-Stevne Vaadan,

Søndag 25. mai:

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer tok 2. Plass i klasse 1,00 (LA)

 

UK-Stevne Stjørdal,

Lørdag 10. mai:

Marita Samantha Aagaard-Jonas/Wodi Waga tok 1. Plass i klasse 0,80 (LD)

 

FEI-Stevne Drammen Spring Tour,

Torsdag 8. mai:

Nicholai Lindbjerg/Costa Rica (II) tok 3. Plass i klasse 1,15 (Youngster 5/6)

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 3. Plass i klasse 1,50 (Gold Big Tour)

Juni Falck/Colombus Z tok 9. Plass i klasse 1,20 (Silver Small Tour)

Torsdag 24. april:

Kristine Brevik/Granny tok 12. Plass i klasse 1.20 (Silver Small Tour)

Fredag 25. april:

Maren Smedhaug/Caleandro tok 8. Plass i klasse 1.35 (Gold Small Tour)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 11. Plass i klasse 1.05 (CSIP Small Tour)

Lørdag 26. april:

Kristine Brevik/Granny tok 3. Plass i klasse 1.20 (Silver Small Tour)

Maren Smedhaug/Caleandro tok 6. Plass i klasse 1.40 (Gold Small Tour Final)

Søndag 27. april:

Maren Smedhaug/Casper VI tok 20. Plass i klasse 1.25 (Silver Small Tour Final)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 6. Plass i klasse 1.10 (CSIP Small Tour)

Torsdag 1. mai:

Maren Smedhaug/Caleandro tok 11. Plass i klasse 1.40 (Gold Big Tour GP Final)

Fredag 2. mai:

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 10. Plass i klasse 1.35 (Gold Small Tour)

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 16. Plass i klasse 1.40 (Gold Big Tour GP Qual.)

Søndag 3. mai:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 6. Plass i klasse 1.10 (CSIP Small Tour)

 

D-Stevne Øysand,

Lørdag 26. april:

Dina B. Haagensli/Tant & Fjaz Firfod tok 6. Plass i klasse 0.80 (LD)

Benedikte Hilmo/Sunds Armani tok 5. Plass i klasse 1.00 (LC)

Katrine Eidesmo/Briairderikse tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

Benedikte Hilmo/IQ tok 4. Plass i klasse 1.20 (LA)

 

Årets første utestevne på Øysand med finale i Agria & STRyK Vintercup 29.03 - 30.03,

Lørdag 29. mars:

Vilde Arnstad Sjølie/Lexus tok 1. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. plass i Hest 1.20 (LA)

30.mars:

Grete Stallvik/Leon III tok 3. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 1. plass i Hest 1.20 (LA)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 2. plass i Hest 1.20 (LA)

Juni Falck/Colombus Z tok 3. plass i Hest 1.20 (LA)

 

Vilde Rømma/Amaron tok 1. Plass i Store Tour i Agria &STRyK Vintercup!

 

L-stevne Bratsberg, Norgesserien,

21. mars:

Benedikte Hilmo/Sunds Armani tok 1. Plass i klasse 0.90 (LD+10)

Benedikte Hilmo/IQ tok 3. Plass i klasse 1.00 (LC)

Benedikte Hilmo/Sunds Armani tok 5. Plass i klasse 1.00 (LC)

Benedikte Hilmo/IQ1.tok 4. Plass i klasse 1.10 (LB)

Nicholai Lindbjerg/Louis tok 2. Plass i klasse 1.20 (LA)

Vilde Rømma/Amaron tok 4. Plass i klasse 1.20 (LA)

22. mars:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. Plass i klasse 1.15 (LB+5)

Benedikte Hilmo/Zorro W tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

23. mars:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

LAG-resultater:

TRONDHEIM RIDEKLUBB 2 tok 1. plass i 1 div.(1.15):

Nina Lindbak/Biggles II

Benedikte Hilmo/Zorro W

Kristine Brevik/Granny

Nicholai Lindbjerg/Louis

 

PONNIMAFIAEN tok 3. plass i 2. div. (1.05):

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer

Julie Sunde/Gelsha's Best Bo

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown

Connie Lykstad/Magic Montender

 

TEAM TORP tok 1. plass i div. 3 (0.95):

Benedikte Hilmo/Sunds Armani

Nina Lindbak/Prince of Pakista

Lisa P. Gammelsæter/Rob Roy 42

Katrine Eidesmo/Briairderikse

 

Marthe Kibsgård Iversen/Armani (III) tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bratsberg,

8. mars:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 0.90 (LB)

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 1.00 (LA)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 2. Plass i klasse 1.00 (LC)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 2. Plass i klasse 1.10 (LC)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Benedikte Hilmo/Zorro W tok 3. Plass i klasse 1.20 (LA)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

9. mars:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 2. Plass i klasse 1.00 (LA)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

Lene Andersen/Une Nuit De Hurtebise tok 3. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bruråk,

22. Februar:

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 7. Plass i klasse 1.00 (LC)

Dina Birgitte Haagensli/Marwin tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

Grete Stallvik/Leon III tok 2. Plass i klasse 1.10 (LB)

Nina Lindbak/Biggles II tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Dina Birgitte Haagensli/Marwin tok 3. Plass i klasse 1.20 (LA)

Merethe Lihaug/Two-Night tok 5. Plass i klasse 1.20 (LA)

23. Februar:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer tok 3. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 2. Plass i klasse 1.05 (LC+5)

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 1. Plass i klasse 1.15 (LB+5)

Kristine Brevik/Quierella Z tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Merethe Lihaug/Two-Night tok 2. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quierella Z tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Øysand,

9. Februar:

Karoline Marie Jensen/Vanosch tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

10. Februar:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 3. Plass i klasse 0.95 (LB+5)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Mariell Ytrehus/Campanj tok 1. Plass i klasse 1.05 (LC+5)

 

L-Stevne Grenland,

2. Februar:

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 2. Plass i klasse 1.40 (MA)

1. Februar:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 5. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 19. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Lene Andersen/Une Nuit De Hurtebise tok 21. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Louis tok 23. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 2. Plass i klasse 1.35 (MB+5)

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 6. Plass i klasse 1.35 (MB+5)

31. Januar:

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 5. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bratsberg,

25. Januar:

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer tok 1. Plass i klasse 0.90 (LB)

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 0.90 (LB)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Nicholai Lindbjerg/Costa Rica tok 3. Plass i klasse 1.00 (LC)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

26. Januar:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Frida Lund/Tree Chairs tok 2. Plass i klasse 1.00 (LC)

Helene Tanem/U tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.20 (LA)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

 

 

 

 

 

 

Førsteplasser i juni

 

Marthe K. Iversen

Connie Lykstad

Julie Sunde

Kristine Kummervold

Cecilie Løften Verkland

Aktivitetskalender:

 

 

GRASROTANDEL

Ved hjelp av noen enkle klikk kan du velge Trondheim Rideklubb som din grasrotmottaker som får 5 prosent av din spillinnsats - uten at det går utover innsats, premie eller vinnersjanse.

Klikk på bildet tippingikonet for å registrere din støtte til klubben:

 

Reiseplaner for TRON-ryttere finner du her!

 

 

Poengfordelingen i Norgesserien finner du her!

 

Terminliste L/E Sprang 2014 med Teknisk personell finner du her!

 

Aktivitetsplan for Sør-Trøndelag Rytterkrets (STRyK) finner du her!

Nyhetsbrev nummer 3 blir sendt ut 20.08.14! Har du ikke fått det tidligere? Send en mail til oss om at du ønsker å motta nyhetsbrevet, eller skriv inn mailen din på facebook.

 

Følg oss på Facebook:

Bli med i gruppa