Hjem

 

 

Klubben ønsker alle sine medlemmer en

 

RIKTIG GOD PÅSKE :-) !!

Viktig informasjon fra mattilsynet for alle som har vært på stevne i mosjøen:

 

Trykk her!

 

DRAMMEN SPRING TOUR 2014 24. APRIL - 11. MAI!

 

Drammen Spring Tour 2014 nærmer seg med stormskritt og mange av klubbens medlemmer legger turen ned til Drammen 24. april - 11. mai.

Hvem som reiser ned og representerer klubben finner du her!

Programoversikt finner du her!

 

1. uke Drammen 24/04 - 27/04/2014

CSI2*, CSIJ-A, CSIP, CSIYH1*

Nordisk for senior arrangeres også denne helgen.

 

2. uke Drammen 01/05 - 04/05/2014

CSI2*, CSIJ-A, CSIP, CSIYH1*

 

3. uke Drammen 08/05 -11/05/2014

CSI1*, CSIO3*, CSIYH1*

 

All nødvendig informasjon fra rytterforbundet finner du her.

 

NB! Bronse tour er åpen 1 helg.

2. helg - bronse og sølv fulle

3. helg er det ledig plass. Bronse eller sølv kan melde på Horsepro, de som skal gå gull sender mail heidi@rytter.no

 

 

De som ønsker å stå på venteliste må sende mail til siri@walber.no

 

TRØNDELAG HESTESPORTSKLUBB INVITERER TIL

HESTEHOVEN 26. - 27. APRIL

 

 

Trøndelag Hestesportsklubb inviterer til Hestehoven med rekruttklasser 26.-27. april på Stall Øysand.

Invitasjon finner du her!

 

 

 

STJØRDAL RIDEKLUBB INVITERER TIL UK-STEVNE 10. MAI!

 

Stjørdal Rideklubb arrangerer Utvidet Klubbstevne på Indergaarden Stall, lørdag 10. mai fra kl 10:30.

Klasser:

40 cm m/leier

60 cm

Hest 0.80

Hest 0.90

Hest 1.00 (LC)

Påmelding på HorsePro.

AGRIA & STRyK SOMMERCUP I SPRANG 2014

 

Agria & STRyK Sommer-Cup (AS-SC) er et tilbud til ryttere i

Midt-Norge i sommer

(åpent for kretser og lag i og utenfor Sør-Trøndelag Rytterkrets)

AS-SC arrangeres på følgende stevner:

24-25.05.2014 Vaadan

14-15.06.2014 TRON / Bratsberg

28.-30.06.2014 TRØN / Øysand

 

Stevnene arrangeres utendørs på bane min. 40x60m. AS-SC går over 3 stevner, hvorav 2 er tellende i sammendraget.

 

Statuttene finner du her!

 

STALL BRT ARRANGERER WEEKENDTRENING 24.-25. MAI!

 

Bratsberg Ride- og Treningssenter arrangerer weekendtrening med Nicholai Lindbjerg lørdag 24. - søndag 25. mai.

 

  • Trening på Bratsberg lørdag og søndag.
  • Pris:
  • Pris med oppstalling:
  • Påmelding til Lene på tlf: 97 11 44 42.

 

Vi ønsker alle hjertelig velkommen!

Månedens ekvipasje:

Benedikte Hilmo

Resultater:

 

Årets første utestevne på Øysand med finale i Agria & STRyK Vintercup 29.03 - 30.03,

Lørdag 29. mars:

Vilde Arnstad Sjølie/Lexus tok 1. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. plass i Hest 1.20 (LA)

30.mars:

Grete Stallvik/Leon III tok 3. plass i Hest 1.10 (LB)

Vilde Rømma/Amaron tok 1. plass i Hest 1.20 (LA)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 2. plass i Hest 1.20 (LA)

Juni Falck/Colombus Z tok 3. plass i Hest 1.20 (LA)

 

Vilde Rømma/Amaron tok 1. Plass i Store Tour i Agria &STRyK Vintercup!

 

L-stevne Bratsberg, Norgesserien,

21. mars:

Benedikte Hilmo/Sunds Armani tok 1. Plass i klasse 0.90 (LD+10)

Benedikte Hilmo/IQ tok 3. Plass i klasse 1.00 (LC)

Benedikte Hilmo/Sunds Armani tok 5. Plass i klasse 1.00 (LC)

Benedikte Hilmo/IQ1.tok 4. Plass i klasse 1.10 (LB)

Nicholai Lindbjerg/Louis tok 2. Plass i klasse 1.20 (LA)

Vilde Rømma/Amaron tok 4. Plass i klasse 1.20 (LA)

22. mars:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Connie Lykstad/Magic Montender tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

Vilde Rømma/Amaron tok 2. Plass i klasse 1.15 (LB+5)

Benedikte Hilmo/Zorro W tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

23. mars:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 1. Plass i klasse 1.10 (MB)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 2. Plass i klasse 1.10 (MB)

LAG-resultater:

TRONDHEIM RIDEKLUBB 2 tok 1. plass i 1 div.(1.15):

Nina Lindbak/Biggles II

Benedikte Hilmo/Zorro W

Kristine Brevik/Granny

Nicholai Lindbjerg/Louis

 

PONNIMAFIAEN tok 3. plass i 2. div. (1.05):

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer

Julie Sunde/Gelsha's Best Bo

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown

Connie Lykstad/Magic Montender

 

TEAM TORP tok 1. plass i div. 3 (0.95):

Benedikte Hilmo/Sunds Armani

Nina Lindbak/Prince of Pakista

Lisa P. Gammelsæter/Rob Roy 42

Katrine Eidesmo/Briairderikse

 

Marthe Kibsgård Iversen/Armani (III) tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bratsberg,

8. mars:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 0.90 (LB)

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 1.00 (LA)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 2. Plass i klasse 1.00 (LC)

Kine Ørndal Eggan/Ardell tok 2. Plass i klasse 1.10 (LC)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Benedikte Hilmo/Zorro W tok 3. Plass i klasse 1.20 (LA)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

9. mars:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 2. Plass i klasse 1.00 (LA)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

Lene Andersen/Une Nuit De Hurtebise tok 3. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bruråk,

22. Februar:

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 7. Plass i klasse 1.00 (LC)

Dina Birgitte Haagensli/Marwin tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

Grete Stallvik/Leon III tok 2. Plass i klasse 1.10 (LB)

Nina Lindbak/Biggles II tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Dina Birgitte Haagensli/Marwin tok 3. Plass i klasse 1.20 (LA)

Merethe Lihaug/Two-Night tok 5. Plass i klasse 1.20 (LA)

23. Februar:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer tok 3. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 2. Plass i klasse 1.05 (LC+5)

Dina Birgitte Haagensli/Vandrè Boy tok 1. Plass i klasse 1.15 (LB+5)

Kristine Brevik/Quierella Z tok 1. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Merethe Lihaug/Two-Night tok 2. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Kristine Brevik/Quierella Z tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Øysand,

9. Februar:

Karoline Marie Jensen/Vanosch tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

10. Februar:

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 3. Plass i klasse 0.95 (LB+5)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Mariell Ytrehus/Campanj tok 1. Plass i klasse 1.05 (LC+5)

 

L-Stevne Grenland,

2. Februar:

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 2. Plass i klasse 1.40 (MA)

1. Februar:

Connie Lykstad/Magic Montender tok 5. Plass i klasse 1.05 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 19. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Lene Andersen/Une Nuit De Hurtebise tok 21. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Louis tok 23. Plass i klasse 1.25 (LA+5)

Nicholai Lindbjerg/Coquette tok 2. Plass i klasse 1.35 (MB+5)

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 6. Plass i klasse 1.35 (MB+5)

31. Januar:

Nicholai Lindbjerg/Bon Ton v.h Hippodroom tok 5. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

D-stevne Bratsberg,

25. Januar:

Christine Sunde/Flying Kaz-Heer tok 1. Plass i klasse 0.90 (LB)

Kristine Kummervold/Carrowbawn Father Brown tok 2. Plass i klasse 0.90 (LB)

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Nicholai Lindbjerg/Costa Rica tok 3. Plass i klasse 1.00 (LC)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

26. Januar:

Julie Sunde/Gelsha's Best Boy tok 1. Plass i klasse 1.00 (LA)

Frida Lund/Tree Chairs tok 2. Plass i klasse 1.00 (LC)

Helene Tanem/U tok 3. Plass i klasse 1.10 (LB)

Julie Stene Grøtte/Conteur 3 tok 1. Plass i klasse 1.20 (LA)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 2. Plass i klasse 1.20 (LA)

Kristine Brevik/Quirella Z tok 1. Plass i klasse 1.30 (MB)

Cecilie Løften Verkland/Quite Expensive tok 2. Plass i klasse 1.30 (MB)

 

 

 

 

 

 

 

Flest seire i mars

 

 

Julie Stene Grøtte

Vilde Rømma

Aktivitetskalender:

 

Annet:

Bli Medlem!

 

Reiseplaner for TRON-ryttere finner du her!

 

Resultater STRyK/AGRIA Vintercup 2014 finner du her!

 

Poengfordelingen i Norgesserien finner du her!

 

Terminliste L/E Sprang 2014 med Teknisk personell finner du her!

 

Aktivitetsplan for Sør-Trøndelag Rytterkrets (STRyK) finner du her!

Nyhetsbrev nummer 2 blir sendt ut 30.04.14! Har du ikke fått det tidligere? Send en mail til oss om at du ønsker å motta nyhetsbrevet, eller skriv inn mailen din på facebook.

 

Følg oss på Facebook:

Bli med i gruppa